Waarom Duco Avis Veilingen

Wat maakt Duco Avis Veilingen bijzonder?

  • inbrengen

    Voor de inbrengers is Duco Avis veilingen erg aantrekkelijk. Omdat we bijna altijd open zijn kunnen veel meer potentiële kopers uw producten zien en er een bod op doen. Soms weken, soms nog langer.

    Een veiling geeft altijd de beste marktprijs mits er veel kijkers zijn. Het voorkomt veel werk op internet of erger, aan de deur. Daarbij hanteren wij marktconforme tarieven en organiseren wij allerlei events (live optredens, workshops en dergelijke), waardoor uw producten meer exposure krijgen.

    Duco Avis Veilingen kan veel nieuwe goederen gebruiken. Hoe het werkt lees je hier. Iets in te brengen? Mail het ons.

  • Kopers

    Als potentiële koper op onze veiling kun je 5 dagen per week terecht. Er is altijd iets nieuws te zien en er komen steeds nieuwe producten binnen. We zijn makkelijk bereikbaar en staan open voor al uw vragen. Kom eens kijken in onze sfeervolle veilinghal.

    Je kan dus altijd bieden, ook als het product nog niet is gepland voor een daadwerkelijke veiling. En dat kan je zelfs met jouw Smartphone doen.

  • Events

    Duco Avis Veilingen gaat naast de veilingen ook zorgen voor andere leuke gebeurtenissen. We denken aan een kunstgalerie, live optredens, workshops, laatste kijkdagen, speciale veilingen, speciale innamesessie elders of gewoon een hele mooie collectie die we hebben binnengekregen. We gaan deze zogenaamde ‘events’ op de speciale pagina aan jou voorstellen.

    In de toekomst hopen wij zelfs twee kleine werkplaatsen te huisvesten voor meubelrestauratie en -bekleding. In de veilinghal kun je deze werkplaatsen bekijken.